LOGO TÜRKİYE KURUMSAL ÇÖZÜM ORTAĞINIZ

On 23:51:00 by logo bayisi in    No comments

Skip to end of metadata
Go to start of metadata
Hesap kartına ait borç, alacak ve bakiye toplamları kart üzerinde Hesap Özeti seçeneği ile izlenir. Hesap özeti yerel para birimi ve işlem dövizi üzerinden aylık toplamlar şeklinde alınır. Hesap özeti penceresi tablo biçimindedir. Tablo satırlarında mali yıl içinde yer alan aylar yer alır. Kolonlarda ise ilgili ay içinde gerçekleşen işlemler sonucunda oluşan
  • Borç
  • Alacak
  • Bakiye Borç
  • Bakiye Alacak
toplam tutarları yerel para birimi cinsinden yer alır. Tablonun alt bölümünde yer alan toplam satırında ise tüm ayların borç, alacak ve bakiye toplamlarına ait bilgiler listelenir.
 
Birimli Hesap Özeti: Miktar takibinin yapılması durumunda miktara dayalı son durum bilgileri Birimli seçeneği ile ekrana getirilir. Giren, çıkan ve kalan miktarlar aylık toplamları ile listelenir.
İşlem Dövizi Üzerinden Hesap Özeti: Hesaba ait toplamları işlem dövizi üzerinden almak için Hesap Özeti penceresinde yer alan İşlem Dövizi seçeneği kullanılır. Toplamların listelendiği döviz türü, muhasebe hesap kartında Bağlantılar / Kontroller sayfasında belirtilen öndeğer döviz türüdür. Toplamları diğer döviz türleri üzerinden almak için Hesap Özeti penceresinin alt bölümünde yer alan Döviz alanında istenen döviz türü seçilir.

0 yorum:

Yorum Gönder

Öne Çıkan Yayın

2.53.00.00 ERP Sürüm Duyurusu

ERP 2.53.00.00 Sürümü :   Kayıt Nr Ürün Tanım ve Açıklama 1 WINERP-11243 GO3 TigerPlus Tiger3 TigerEnterprise Tiger3Enterpri...