LOGO TÜRKİYE KURUMSAL ÇÖZÜM ORTAĞINIZ

Muhasebe Bağlantı Kodları ekranında yapılan tanımlamalarının listelenmesi ve raporlanabilmesi amacıyla excele aktarılması işlem adımları için makalemizi inceleyebilirsiniz.

2.51.00.00 versiyonu ile beraber Muhasebe Bağlantı Kodları ekranında yapılan tanımlamalarının listelenmesi ve raporlanması amacıyla tanım ekranlarının tamamına "Tüma Kayıtları Excel'e Aktar" butonu eklenmiştir.

baglanti kodu aktar001

Ekranın alt bölümünde yer alan butona tıklandığında açılan "Excel'e Veri Aktarımı" ekranında bağlantı kodu bilgilerinin yer aldığı excel dosyasının oluşacağı yer belirtilmelidir.Bilgilerin Excel'e aktarılması sonrasında excel dosyasının otomatik olarak açılması isteniyor ise, "Tamamlandığında Raporu Görüntüle" kutucuğu işaretlenmelidir.
baglanti kodu aktar002

Bu işlemler sonrasında bağlantı kodları bilgileri  excel dosyasına aktarıldığında listeleme aşağıdaki excel görüntüsü gibi olacaktır.Excel'e aktarımı yapılan ilgili bağlantı kodu tanımlaması içerisinde hangi seçenekler var ise bu bilgilerin tamamı, excel dosyasında kolon şeklinde listelenecektir. 

baglanti kodu aktar003

0 yorum:

Yorum Gönder

Öne Çıkan Yayın

2.53.00.00 ERP Sürüm Duyurusu

ERP 2.53.00.00 Sürümü :   Kayıt Nr Ürün Tanım ve Açıklama 1 WINERP-11243 GO3 TigerPlus Tiger3 TigerEnterprise Tiger3Enterpri...