LOGO TÜRKİYE KURUMSAL ÇÖZÜM ORTAĞINIZ''Önceliğimiz: Memnuniyetiniz''


Logo Türkiye; bilişim teknolojileri, ağ çözümleri, logo yazılım ve entegrasyon çözümleri, danışmanlık hizmetleri, netsis yazılım ve çözümleri, e-ticaret web çözümleri, raporlama ve iş zekası çözümleri alanında uzman kadrosu ile başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin bütün illerinde logo hizmeti vermektedir.

Amacımız siz değerli müşterilerimize verimlilik ve karlılığı artıracak en hızlı ve etkin çözümler üreterek, hizmet verdiğimiz sektörün öncülerinden olmaktır. Bu doğrultuda öncelikli hedefimiz; kaliteli ve yenilikçi hizmetlerimiz ile siz değerli müşterilerimize koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlayarak, kaliteden ödün vermeden, sizlerin çözüm ortağınız olmaktır.

Logo Türkiye uzmanları olarak, karşılaşacağınız tüm problemleri göğüsleyerek, çözümlendirilmesi için kendimizi sorumlu hisseder, alanında uzman ekibimiz ile sahip olduğumuz yetkinliklerin dışında, ortaya çıkabilecek sorunları tanımlamakta güçlük çekmez ve çözümlenmesi için her zaman hazır bulunuruz.8 yorum:

 1. Merhaba öncelikle böyle yararlı bir site yaptığınız için teşekkür ederim. Günlerdir uğraşıyordum ,paylaşımınız sayenizde programın hatasından kurtuldum.

  YanıtlaSil
 2. ayşe gündoğdu5 Ağustos 2016 06:49

  şükür sonunda çalıştı, teşekkür ederiz.

  YanıtlaSil
 3. Raporlama konusunda da paylaşım yaparmısnız ?

  YanıtlaSil
 4. fatura dizayn konusunda bilgi verirmisiniz

  YanıtlaSil
 5. logo 32047 hatası alıyoruz çözüm nedir

  YanıtlaSil
 6. logo 32070 hatasının sık olma sebebi var mı ?

  YanıtlaSil
 7. Depo sayımı ile ilgili yazınızı okudum yararlı oldu teşekkürler.

  YanıtlaSil
 8. aydın göksel3 Şubat 2018 01:52

  Envanter raporu tam bana göre...

  YanıtlaSil

Öne Çıkan Yayın

2.53.00.00 ERP Sürüm Duyurusu

ERP 2.53.00.00 Sürümü :   Kayıt Nr Ürün Tanım ve Açıklama 1 WINERP-11243 GO3 TigerPlus Tiger3 TigerEnterprise Tiger3Enterpri...