LOGO TÜRKİYE KURUMSAL ÇÖZÜM ORTAĞINIZ

On 07:22:00 by logo bayisi in , ,    No comments
E-Mutabakat

  • Mutabakat Süreçlerinizde Hız Kazanın!
Firmanızın mutabakat süreçlerini çok daha rahat bir şekilde yönetebilmelerini sağlamak amacıyla geliştirilen Logo e-Mutabakat ile çalıştığınız firmalarla mutabakatlarınızı posta, telefon ya da faks yerine elektronik olarak yapabilirsiniz.
Logo e-Mutabakat ile mutabakat süreçlerinizi web üzerinden yürütüp, hız kazanarak zaman tasarrufu sağlayabilirsiniz. Logo e-MutabakatPortalı üzerinden mutabakat süreçlerinizi ve hangi aşamada olduklarını kontrol edebilirsiniz. Yüzlerce satırlık 2 ekstreyi saniyeler içerisinde karşılaştırabilir, aralarındaki farkları ay, gün ve işlem cinsi bazında bulabilirsiniz.
Excel üzerinden verilerinizi e-Mutabakat portalına kolaylıkla aktarabilirsiniz. Üstelik web üzerinden, herhangi bir programa ihtiyaç duymadan, excele aldığınız verilerinizin anında aktarımını gerçekleştirebilirsiniz.
Mutabakat ile ilgili uyuşmazlıklarınızı, sistem üzerinden online haberleşerek çözüme ulaştırabilirsiniz. Tamamlanan ve onaylanan mutabakatlarınızı portal üzerinden kontrol edebilirsiniz.

Güncel fiyat liste

Logo e-Mutabakat ile hangi mutabakatlarımı yapabilirim?

Logo e-Mutabakat ile BA, BS, Cari Ekstre ve Cari Bakiye mutabakatlarınızı yapabilirsiniz.

Mutabakat yapacağım firmaların da Logo e-Mutabakat kullanıcısı olması zorunlu mudur?

Hayır, mutabakat yapacağınız firmalar, Logo e-Mutabakat kullanıcısı olsun ya da olmasın, maillerinizi otomatik olarak yollayabilir; onay ve red cevaplarınızı online olarak mutabakat portalından takip edebilirsiniz.

Logo e-Mutabakat kullanmak için Logo ERP çözümlerinden birine sahip 
olmak gerekir mi?

Mevcut yazılımınız ne olursa olsun, Logo e-Mutabakat sisteminizle uyumlu olarak çalışabilir.

Logo e-Mutabakat çözümünün kullanmaya nasıl başlayabilirim?

Logo e-Mutabakat’ı 2016 yılının sonuna kadar ücretsiz olarak 
e-mutabakat.diyalogo.com.tr adresi üzerinden sınırsız olarak kullanabilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Gönder

Öne Çıkan Yayın

2.53.00.00 ERP Sürüm Duyurusu

ERP 2.53.00.00 Sürümü :   Kayıt Nr Ürün Tanım ve Açıklama 1 WINERP-11243 GO3 TigerPlus Tiger3 TigerEnterprise Tiger3Enterpri...