LOGO TÜRKİYE KURUMSAL ÇÖZÜM ORTAĞINIZ

On 11:55:00 by logo bayisi in    No commentsDönemin KapatılmasıDönemle ilgili işlemler tamamlandığı zaman, dönemin bilgilerinin kesinleştirilmesi ve bir sonraki dönemin açılması için dönemin kapatılması gerekir. Bir dönem sona erdirilmeden bir sonraki döneme ait işlemler yapılamaz. Dönemi kapatmak için Dönem Bilgileri menüsündeki Dönem Sonu seçeneği kullanılır. 
Dönem kapatma işleminde kapatılan dönemin ay olması gerekmez. Ay içinde değişik puantaj işlemlerini içeren dönemler olabilir. Ancak dönem sonu ve başlangıcı aynı aya ait olmalıdır.
Dönem sonu işleminin yapılacağı firma numarası, kullanılan hesap şablonu ve dönem başlangıç tarihi yer alır. Dönem sonu tarihi girilir ve Başlat seçeneği ile dönem kapatma işlemi başlatılır. 
Dönem sonu işlemi yapılan personellere ait bilgiler işlem sırasında pencerenin alt bölümünde yer alan alanlarda görüntülenir. 
Dönem sonu işlemi tamamlandığında, dönem bilgileri listesinde bu döneme ait satıra dönem sonu tarihi ve ödeme türü bilgiler otomatik olarak gelir. 
Dönem kapatıldıktan sonra bir sonraki döneme otomatik olarak açılır. Yeni dönemin başlangıç tarihi, bir önceki dönemin bitiş tarihini izleyen gündür. Bu döneme ait puantaj işlemlerini yapmak için her personele ait puantaj kartları ya tek tek puantaj kartları listesinden, ya da Puantaj Kartı Üret seçeneği ile topluca oluşturulur ve döneme ilişkin puantaj işlemleri yapılır. 

0 yorum:

Yorum Gönder

Öne Çıkan Yayın

2.53.00.00 ERP Sürüm Duyurusu

ERP 2.53.00.00 Sürümü :   Kayıt Nr Ürün Tanım ve Açıklama 1 WINERP-11243 GO3 TigerPlus Tiger3 TigerEnterprise Tiger3Enterpri...