LOGO TÜRKİYE KURUMSAL ÇÖZÜM ORTAĞINIZ


Logo, yalnızca yazılım değil, ihtiyaçlarınızı karşılayacak, kurumunuzun katma değerini artıran ve verimlilik sağlayan bir platform sunar. Teknolojisini, kurum içi ve dışı uzmanların bilgi, üretim gücü ve deneyimiyle birleştirerek hazır çözümlerin ötesinde “verimlilik” sağlamak için çalışıyor.
Logo çözümleri birbirini tamamlayan ve uyarlanabilir bir ürün ailesi sunar. Bu çözümler arasında, çeşitli büyüklüklere göre özel tasarlanmış kurumsal kaynak yönetimi (ERP), sektörel çözümler, tedarik zinciri çözümleri, iş süreçleri tasarımı danışmanlığı, iş zekası ve CRM çözümleri gibi çözüm ve hizmetler sayılabilir. Ayrıca, Logo’nun her ölçekten firmaya yönelik kurumsal kaynak yönetimi (ERP) çözümlerinde yer alan muhasebe ve finans modülleri, kapsamlı birer muhasebe programı görevini görerek işletmelerin bu alandaki ihtiyaçlarını eksiksiz karşılar.
Logo çözümleri teknolojik olarak,
·         Hızla kullanıma alınabilir
·         Sektörel ihtiyaçlar doğrultusunda fonksiyonları zenginleştirilebilir
·         Açık platformludur
·         Yüksek performansa sahiptir
·         Uygun toplam sahip olma maliyeti sunar
·         Yaygın çözümler ve platformlar ile sinerji oluşturur
Ayrıca, değer katan teknolojik entegre çözüm ve hizmetlerle firmaların rekabet gücünün artırılmasına katkıda bulunmaktadır. Bu kapsamda,
·         e-Devlet Çözümleri
·         İş Zekası Çözümleri
·         CRM Çözümleri
·         e-İş Çözümleri (B2B, B2C)
·         Sektörel Çözümler
·         Yönetim Karar Destek Sistemleri
·         Konsolidasyon ve Uygulamalar Arası Entegrasyon çözümleri sunulmaktadır
Çözümlerimiz
Kobi Çözümleri

ERP Çözümleri

(logo müşteri hizmetleri,logo destek hattı,logo çözüm ortağı,logo iş ortağı,logo desteği,logo yazılım telefon numarası,logoyu aramak,logo efatura destek hattı,logo efatura müşteri hizmetleri)0 yorum:

Yorum Gönder

Öne Çıkan Yayın

2.53.00.00 ERP Sürüm Duyurusu

ERP 2.53.00.00 Sürümü :   Kayıt Nr Ürün Tanım ve Açıklama 1 WINERP-11243 GO3 TigerPlus Tiger3 TigerEnterprise Tiger3Enterpri...