LOGO TÜRKİYE KURUMSAL ÇÖZÜM ORTAĞINIZ

On 12:10:00 by logo bayisi in    No comments
Puantör veri aktarım işlemi ile, önceden açılmış puantaj kartlarına, filtreler seçeneği ile belirlenen personele ait puantaj kartlarına çalışma saatleri toplamı aktarılır. Aktarımda filtre seçenekleri arasında yer alan "İşlem Tarihi' dikkate alınır ve bu döneme ait çalışma saatleri toplamı aktarılır. 
 
Aktarım Öncesinde, Aktarım Yapılacak Puantaj Satırları İçin, Puantaj Kartı Üret Fonksiyonu kullanılarak, her Çalışma Parametresi İçin 0 Değerli de Olsa Bir Puantaj Satırı Üretmek Zorunludur. 
Aktarım işlemi sonrasında Puantajda eksik gün uyarısı, yıllık fazla mesai sınırı 270 saat aşım uyarısı, işe giriş gün sayısı kontrolü uyarı parametrelerine göre İzleme (log) kayıtları otomatik olarak oluşturulur. 
 
Puantör girişi yapılırken Aktarıldı kolonunu işaretli olan puantör değerleri puantaj kartlarına aktarılmaz. 

Excel Aktarımları
Araçlar / İşlemler / Excel'den Veri Aktarım fonksiyonunda Aktarım Şekli listesinde Puantör Bilgi Aktarımı seçeneği yer almaktadır. 
Aktarım şablonu üzerinde, ilgili sicil numarası için ay ve yıl değerlerine uygun olarak Parametre Türü ve Çalışma Parametresi değerlerine göre günlük çalışma saati değerleri sisteme aktarılır. 

0 yorum:

Yorum Gönder

Öne Çıkan Yayın

2.53.00.00 ERP Sürüm Duyurusu

ERP 2.53.00.00 Sürümü :   Kayıt Nr Ürün Tanım ve Açıklama 1 WINERP-11243 GO3 TigerPlus Tiger3 TigerEnterprise Tiger3Enterpri...