LOGO TÜRKİYE KURUMSAL ÇÖZÜM ORTAĞINIZ

BİLGİLENDİRME

www.logoturkiye.net program alma sürecinde olanlara doğru karar vermesi konusunda en gerçekçi bilgileri sunar. LOGO'ya ait resmi web adresinden www.logo.com.tr sizler için en uygun programı seçebilir, fiyat bilgisi alabilirsiniz.


On 09:51:00 by muhasebe eğitimi   No comments
Bordro Plus  size programın standart renklerinin yanısıra sizin yapacağınız görsel ayarlama ile  farklı temalarla çalışma olanağı sağlar. Tema seçimi Bordro Plus yatay menüde Araçlar seçeneği altında yer alan Tema İşlemleri seçeneği ile yapılır. 

  
Tema işlemleri seçildiğinde program sizi tüm pencerelerin kapatılacağını belirten mesajla uyarır. Mesaja onay vermeniz durumunda tema seçimini yapacağınız Tema Ayarlarıpenceresi açılır.  
Tema seçeneklerini tıkladığınızda seçtiğiniz tema görüntülenir. 
  
Kullanmak istediğiniz temayı Uygula düğmesini tıklayarak uygulayabilirsiniz. Seçtiğiniz tema ile çalışmak için Tamam düğmesini tıklamanız yeterli olacaktır.
  
Seçtiğiniz tema ile sürekli çalışmak için Seçenekler bölümünde yer alan Seçili Temayı Varsayılan Olarak İşaretle seçeneğini işaretlemeniz gerekir. Aksi durumda programa her yeni girişte standart gösterim şekli geçerli olacaktır.

0 yorum:

Yorum Gönder