LOGO TÜRKİYE KURUMSAL ÇÖZÜM ORTAĞINIZ

BİLGİLENDİRME

www.logoturkiye.net program alma sürecinde olanlara doğru karar vermesi konusunda en gerçekçi bilgileri sunar. LOGO'ya ait resmi web adresinden www.logo.com.tr sizler için en uygun programı seçebilir, fiyat bilgisi alabilirsiniz.


On 09:48:00 by muhasebe eğitimi in    No comments
Bordro Plus programında üç ayrı çalışma alanı tanımlanır. Firmaya ait bilgiler bu çalışma alanlarında tutulur. Bir çalışma alanı ile ilgili işlemler tamamlandığında diğer çalışma alanı ile ilgili işlemleri yapmak için programdan çıkmadan çalışma alanı değiştirilebilir. Bunu için Dosya menüsü altında ve araç çubuğunda yer alan  Çalışma alanı seçeneği kullanılır. 
  
Çalışma alanı için geçerli olacak kanun parametreleri ise her çalışma alanı için ayrı ayrı tanımlanır. Çalışılacak çalışma alanı Yönetim bölümünde, çalışma alanı seçimi seçeneği ile ya da Bordro programında Dosya menüsü altında yer alan Çalışma Alanı Değiştirme seçeneği ile belirlenir.
  
Çalışma alanı değişikliği Dosya menüsü altından yapıldığında, programa yeniden girişte Yönetim programında seçilmiş olan çalışma alanı geçerli olacaktır. 

0 yorum:

Yorum Gönder